Новини 2019-12-09 14:48

Апеляційний суд визнав законним перейменування проспектів Бандери і Шухевича

Відповідне рішення суд ухвалив 9 грудня.

Шостий апеляційний суд Києва визнав законним перейменування проспектів Бандери і Шухевича. Про це у понеділок, 9 грудня, повідомляє РБК-Україна.

 

Таким чином суд повністю задовольнив апеляції Київської міської ради і партії "Свободи" на рішення Окружного адмінсуду Києва від 25 червня 2019 року та скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування проспектів Бандери і Шухевича.

 

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міської ради щодо перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича, повернувши їм радянські назви - Московський та Генерала Ватутіна.

 

Своєю чергою, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що столична влада готує апеляцію на відповідне рішення суду. Крім того, Кличко заявив, що на наступній сесії Київради буде ще раз ухвалено рішення про перейменування радянських проспектів.

 

Водночас в Окружному адміністративному суді Києва пояснили рішення повернути двом київським проспектам радянські назви, заявивши, що проспекти Московський та Генерала Ватутіна було перейменовано на проспекти Степана Бандери та Романа Шухевича з порушенням процедури. 

 

Згодом Український інститут національної пам’яті подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду Києва.

схожі новини