Новини 2019-12-11 13:22

Пожежа в одеському коледжі. Родичі упізнали ще одну жертву

Загибла 48-річна Наталія Третьякова була завідувачкою відділення правового спрямування коледжу.

Родичі упізнали ще одну жертву пожежі, що сталася в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу 4 грудня. Про це у середу, 11 грудня, інформує "Думская".

 

Як повідомила на сьогоднішній сесії міськради віце-мер Світлана Бедрега, це 48-річна викладачка коледжу Наталія Третьякова.

 

За словами чиновниці, жінку впізнали родичі. Наталія Третьякова була завідувачкою відділення правового спрямування коледжу.

 

Бедрега зазначила, що з іншими жкртвами пожежі "все складніше".

 

"Проводяться експертизи ДНК, без цього рідні відмовляються ховати своїх загиблих", - сказала вона.

 

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу 4 грудня виникла пожежа. Як зазначалося, загинула викладачка – Ганна Бородюк. Проте у результаті впізнання тіла родичами ця інформація не підтвердилась. У результаті займання загинула 16-річна студентка Ксенія Бабенко.

 

За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

 

Розслідування ведеться за ч. 2 ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Як з’ясувалося, у коледжі не було пожежної сигналізації, датчиків диму. Також, у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника.

 

9 грудня керівнику коледжу було оголошено підозру за фактом службової недбалості.

 

Станом на 9 грудня в результаті пожежі загинули 12 людей. Загалом з 30 постраждалих дев’ятеро перебувають у лікарні.