Новини 2019-12-11 14:05

Сенатор-республіканець заблокував законопроект про санкції за втручання в американські вибори

Майк Крейпо очолює банківський комітет, який володіє юрисдикцією щодо санкцій.

У вівторок, 10 грудня, член сенату Конгресу США від Республіканської партії Майк Крейпо заблокував спробу демократів ухвалити резолюцію про санкції за втручання в американські вибори. Про це повідомило видання The Hill.

 

Крейпо є головою банківського комітету, який володіє юрисдикцією щодо санкцій. За його словами, механізми, які передбачені законопроектом, більшою мірою призначені нібито для нападок на адміністрацію президента США Дональда Трампа і республіканців, а не на захист від втручання в американські вибори з боку Росії та інших країн.

 

Нагадаємо, Комітет Сенату США з міжнародних відносин 11 грудня планував провести голосування щодо законопроекту про санкції проти Росії, який мав посилити санкції.

 

Документ вимагає від директора національної розвідки США визначити, чи було іноземне втручання у федеральні вибори, та ввести санкції. Зокрема, якщо відомство визначить, що Москва втручалася у вибори в США, санкції проти Росії повинні були бути застосовані протягом 30 днів.

 

11 грудня Трамп застеріг голову російського Міністерства закордонних справ Сєргєя Лаврова від спроб Росії втручатися у вибори в США у 2020 році.

 

Як відомо, у справі про імпічмент Трампа озвучується теорія про те, що Україна нібито втручалася в американські вибори 2016 року. 3 грудня заступник держсекретаря США Девід Гейл підтвердив, що доказів подібного втручання не існує. Натомість, розвіддані свідчать, що саме Росія втручалась у вибори 2016 року. Два роки щодо обставин приписуваного Росії втручання в хід виборів вів екс-спецпрокурор США Роберт Мюллер. Росія це втручання заперечує.

схожі новини