Новини 2019-12-12 09:23

Кількість загиблих на пожежі в Одесі зросла

Роботи з розбирання завалів та демонтажу аварійних елементів конструкцій будівлі продовжуються.

В Одесі під час робіт з розбирання завалів та демонтажі аварійних елементів конструкцій згорілої будівлі коледжу виявлено тіла 14 загиблих осіб, дев'ять з них не ідентифіковано. Загалом унаслідок пожежі загинули 16 людей, постраждали - 30, в лікувальних закладах залишається вісім осіб. Про це повідомляє ДСНС України.

 

«Станом на 7 год. 12 грудня продовжуються роботи по розбиранню завалів та демонтажу аварійних елементів конструкцій будівлі. В ході проведення пошукових робіт виявлено тіла 14 загиблих осіб (тіла 9 осіб не ідентифіковано)», - йдеться в повідомленні.

 

На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації та оперативна група ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

Нагадаємо, в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу 4 грудня виникла пожежа. Як зазначалося, загинула викладачка – Ганна Бородюк. Проте у результаті впізнання тіла родичами ця інформація не підтвердилась. У результаті займання загинула 16-річна студентка Ксенія Бабенко.

 

За повідомленнями ЗМІ, під час пожежі у коледжі не пролунало тривожних сигналів чи оголошень, багато учнів не відразу дізналися про займання.

 

Розслідування ведеться за ч. 2 ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Як з’ясувалося, у коледжі не було пожежної сигналізації, датчиків диму. Також, у будівлі коледжу не знайшли жодного вогнегасника.

 

9 грудня керівнику коледжу було оголошено підозру за фактом службової недбалості.

 

11 грудня суд обрав запобіжний захід директорці коледжу Любові Кочерзі у вигляді цілодобового домашнього арешту з обов'язковим носінням електронного браслета.