Новини 2019-12-12 14:39

Бойовики на Донбасі посилюють підготовку артпідрозділів - розвідка

Також окупанти посилили свої позиції на передовій за рахунок додаткових розвідувальних підрозділів.

Командування збройних формувань Російської Федерації на Донбасі активізувало підготовку артилерійських і мінометних підрозділів. Про це у четвер, 12 грудня, повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

За наявною інформацією, 12 грудня розпочалися збори з коректувальниками артилерійського вогню артилерійських і мінометних підрозділів бойовиків.

 

"Зросла інтенсивність тренувань з уточненням першочергових цілей для ураження чергових артилерійських підрозділів, розташованих поблизу ділянок розведення сторін", - повідомили в ГУР.

 

Також в українській розвідці відзначили, що бойовики посилили свої позиції на передовій за рахунок додаткових розвідувальних підрозділів, оснащених безпілотними літальними апаратами і укомплектованих військовослужбовцями, більшість з яких упродовж поточного року пройшли підготовку в навчальних центрах на території Росії та мають досвід викриття об’єктів для ураження і корегування артилерійського вогню.

 

Як повідомлялося, на тимчасово окуповану територію Донбасу на передові позиції прибули додаткові інженерно-саперні підрозділи збройних формувань РФ для обладнання нових вогневих позицій.

схожі новини