Новини 2019-12-13 12:15

Скандальна заява щодо ветеранів та військових. Полковник ЗСУ вибачився за сказане

Олександр Ноздрачов зазначив, що щодо його дій вже призначено службове розслідування.

Під час круглого столу в Києві 12 грудня полковник ЗСУ, начальник Управління військово-цивільного співробітництва Олександр Ноздрачов заявив, що "українські військові і військові росіяни, які проти нас воювали і продовжують воювати, і навіть ті військові, які є в формуваннях Донецької і Луганської областей, реінтегруються дуже швидко". Про це повідомляє Українська правда.

 

Як зазначається, згодом у Генштабі заявили, що висловлювання полковника є "оціночними і суб’єктивними" та пообіцяли провести службове розслідування, про результати якого повідомити додатково.

 

Своєю чергою, вночі Ноздрачов записав відеозвернення, у якому вибачився за свої висловлювання.

 

 

 

"Сьогодні, під час круглого столу, я допустив велику помилку – некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією. Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України, це моя провина і я її усвідомлюю", - зазначив полковник.

 

Ноздрачов додав, що щодо його дій вже призначено службове розслідування. Він, у свою чергу, готовий понести покарання.

 

Він каже, що має патріотичну позицію, яка підтверджена діями з перших днів війни. Разом з тим, Ноздрачов заявив, що сказане ним не відображає те, що він хотів донести.

 

Як повідомлялося, згідно з опитуванням, найвищий рівень довіри українці мають до волонтерів та ветеранів АТО. 

схожі новини