Новини 2019-12-13 17:27

Меркель сказала, що зарано знімати з Росії санкції

У Німеччині вважають, що «є певні кроки, але вони не достатні».

Німецька канцлерка Ангела Меркель вважає, що знімати санкції з Росії зарано. Про це вона сказала, коментуючи результати грудневого засідання Європейської ради, повідомив «Укрінформ» у п’ятницю, 13 грудня.

 

«Французький президент Еммануель Макрон і я вчора (12 грудня – Ред.) поінформували про результати нормандського саміту. Хоча ми й могли сказати, що є певні кроки, але вони не достатні, щоби ми могли зняти санкції», - сказала канцлер, зауваживши, що «настрій у Брюсселі 12-13 грудня був дуже добрий».

 

Нагадаємо, 9 грудня про відсутність причин змінювати санкційну політику ЄС щодо Росії заявив очільник Міністерства закордонних справ Німеччини Гайко Маас.

 

13 грудня лідери держав та урядів Євросоюзу продовжили санкції проти Росії на півроку. У Єврораді обґрунтували рішення тим, що «імплементація Мінських угод залишається важливою. Ми будемо продовжувати за цим спостерігати».

 

Зауважимо, ЄС ввів економічні санкції проти Росії в середині 2014 року. Відтоді обмеження подовжувались одноголосно кожні півроку, хоча деякі країни, зокрема Франція, Італія, Угорщина або Греція, пропонували їх послабити або призупинити.

схожі новини