Новини 2019-12-16 12:51

У поліції заперечили, що обшук у квартирі Мухарського пов’язаний зі справою Шеремета

За поясненням правоохоронців, справа стосується збуту наркотиків через Інтернет.

У понеділок, 16 грудня, Національна поліція повідомила, що слідчі дії у квартирі митця Антіна Мухарського в Києві не пов’язані із розслідуванням вбивства журналіста Павла Шеремета 2016 року. Про це повідомляється на сторінці Нацполіції у Facebook.

 

«Слідчі дії у квартирі Антіна Мухарського не пов’язані із розслідуванням вбивства Павла Шеремета», - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, обшук стосувався кримінального провадження за фактом збуту наркотиків та психотропних речовин через Інтернет.

 

«Слідчі Кропивницького відділу поліції розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 ККУ. Встановлено, що група осіб організувала Інтернет-магазини в одному із популярних меседжерів, за допомогою яких здійснювала збут вказаних речовин шляхом «закладок». При цьому поліцейські з‘ясували, що до адміністрування цих груп причетні особи, які мешкають у Києві», - йдеться в повідомленні поліції.

 

Нагадаємо, 13 грудня Мухарський заявив, що спецназ виламав двері у його квартирі на Подолі в столиці, де проживають орендарі. Зауважимо, що напередодні у Києві відбулася низка обшуків у помешканнях волонтерів та військовослужбовців у справі вбивства Шеремета (зокрема, обшуки відбулися в музиканта Андрія «Ріффмастера» Антоненка, який у цій справі фігурує як підозрюваний, у подружжя волонтерів Євгена та Наталії Акастьолових).

 

За словами Мухарського, ці події збігаються з обвинуваченнями підозрюваним у справі вбивства Шеремета, тому що і сам Мухарський долучений до волонтерського руху та брав активну участь у подіях на сході України.