Новини 2019-12-16 15:52

Суд розблокував переведення військових частин на нову систему харчування

Відповідне рішення було прийняте 11 грудня.

Шостий апеляційний адміністративний суд прийняв постанову, якою розблокував дію наказу Міноборони України про переведення військових частин на нову систему харчування. Про це у понеділок, 16 грудня, повідомила прес-служба Міноборони.

 

"11 грудня Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив постанову у справі, яка скасовує ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 02.08.2018 про відмову у скасуванні заходів забезпечення позову, а також скасовує заходи забезпечення адміністративного позову, встановлені ухвалою суду 16.07.2019", - йдеться у повідомленні.

 

В оборонному відомстві зазначають, що предметом спору у цій справі є визнання протиправним і недійсним наказу Міноборони від 4 березня 2019 року № 90 "Про перехід військових частин (установ, закладів) Збройних сил України на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування у 2019 році".

 

"В обґрунтування позовних вимог позивач наголошує, що зазначений вище наказ Міністерства оборони України містить ознаки регуляторного акту та регулює адміністративні відносини між Міністерством оборони України як органом державної влади та господарюючими суб’єктами, як наслідок (на думку позивача) підлягає скасуванню, оскільки ухвалений із порушенням відповідної процедури (необхідної для регуляторних актів)", - зазначили у прес-службі міністерства.

 

Нагадаємо, що у червні 2017 року у Міноборони повідомили, що Збройні Сили України повністю перейдуть на нову систему харчування до кінця 2019 року. 

схожі новини