Новини 2019-12-20 09:43

Місцевого жителя в Мар'їнці вбили російські снайпери - штаб ООС

За даними армійської розвідки, нещодавно на Донбас з Росії заїхали випускники снайперської школи.

Смертельного поранення місцевому жителю Мар'їнки Донецької області 18 грудня завдали російські снайпери. Про це повідомила прес-служба штабу ООС.

 

Як зазначається, протягом останніх днів на ділянці фронту поблизу Мар'їнки панує неспокійна ситуація.

 

 

 

"Окупаційні збройні формування ведуть вогонь по позиціях українських військових з гранатометів і стрілецької зброї. Дошкуляють і російські снайпери. Майже кожен день армійці спостерігають поодинокі прицільні постріли з боку ворога", - йдеться в повідомленні.

 

Так, 18 грудня на одній з крайніх вулиць Мар'їнки, де більшість будинків зруйновані вщент, під час ворожого обстрілу біля власного двору отримав поранення мирний житель. Снайпер поранив його у живіт, від чого чоловік помер.

 

"За даними армійської розвідки, активізація ворожих снайперів тут не випадкова. Нещодавно на Донбас з Росії заїхали випускники снайперської школи. І зараз поблизу Мар'їнки вони складають свої іспити й відточують стрілецькі навички", - зазначають у штабі ООС.

 

Нагадаємо, 18 грудня у Мар’їнці внаслідок вогню збройних формувань РФ було поранено цивільного мешканця. Чоловік помер дорогою до лікарні. Прокуратура кваліфікувала загибель цивільного як теракт.