Новини 2019-12-20 16:25

Детективи НАБУ вилучили документи в управлінні Одеської облради

Вилучення провели у рамках справи із приватизації нежитлових приміщень у вересні 2018 року.

Детективи НАБУ вилучили документи в Управлінні майнових відносин Одеської облради у межах розслідування можливих зловживань посадовців облради під час приватизації у вересні 2018 року нежитлових приміщень в Одесі.. Про це повідомляє Укрінформ.

 

"Детективи провели слідчі дії в Управлінні майнових відносин облради, здійснивши виїмку документів, датованих 2015 роком, що стосується періоду керівництва радою Михайлом Шмушковичем", - сказав співрозмовник агентства.

 

Водночас детективи НАБУ провели обшуки у приміщенні "ДумскаяTV", про що повідомляли чимало ЗМІ. Журналісти цього телеканалу стверджують, що співробітники НАБУ "не пред'явили своїх посвідчень і документів", на підставі яких здійснювали слідчі дії.

 

У пресслужбі НАБУ мотивували обшуки і блокування роботи журналістів телеканалу тим, що метою проведення слідчої дії у приміщенні, яке наразі використовує ТРК "Думская", є пошук документів щодо передачі права власності на нежитлові приміщення за адресою Лідерсівський бульвар, 13. Ці документи, як вважає слідство, можуть знаходитися за адресою Канатна, 10 через те, що зазначене ЗМІ та ТОВ "Крок вперед" мали одних і тих самих бенефіціарних власників.

 

Редакція каналу оприлюднила з цього приводу наступний коментар.

 

"Єдиним бенефіціаром телеканалу «ДумскаяTV» є Михайло Шмушкович, який, по-перше, ніколи не був засновником ТОВ «Крок вперед», а по-друге, з 2015 року не займає ніяких посад в органах влади та місцевого самоврядування. Не є Шмушкович і депутатом", - йдеться в коментарі.

 

Як повідомлялося, слідчі Державного бюро розслідувань у серпні приходили з обшуком до Одеської облради.

 

схожі новини