Новини 2019-12-24 10:18

Маніпуляція і "большевізм". Милованов розкритикував ідею референдуму щодо ринку землі

Міністр вважає, що варто обговорювати саму структуру майбутнього ринку.

Міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що розмови про референдум щодо скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення - це "маніпуляції та "большевізм". Про це він сказав в інтерв'ю LIGA.net.

 

"Я думаю, тут навіть немає чого обговорювати, тому що усі розмови про референдум – це маніпуляція, "большевізм". Коли ми говоримо про ринок землі, йдеться про відновлення справедливості. Українці не є власниками землі більше сотні років. Виходить, що вони не мають активів, тобто не є економічними суб’єктами", - зазначив Милованов.

 

Він додав, що варто говорити про саму структуру майбутнього ринку землі. 

 

"Тому тут варто говорити про саму структуру ринку, наприклад, щодо концентрації власності, щоб в нас було багато маленьких фермерів. На таких речах зазвичай і будується демократія", - сказав міністр. 

<a href="http://www.liga.net/">Источник</a>

Нагадаємо, Верховна Рада у середу, 13 листопада, ухвалила у першому читанні та за основу законопроект №2178-10  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення". 

 
14 листопада Світовий банк привітав ухвалення в першому читанні законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

 

Як зазначалося, Фракція "Слуга народу" 16 грудня ухвалила рішення, згідно з яким іноземці не зможуть купувати землю, поки цього не буде прийнято на всеукраїнському референдумі.

 

схожі новини