Новини 2020-01-01 12:20

The Economist: Китай може вирішити, що відправлення військ у Гонконг завдасть більшої шкоди, ніж самі протести

Натомість Пекін каратиме компанії, що підтримують протести, та засуджуватиме «іноземне втручання», особливо з боку США.

У 2020 році Китай може вирішити, що відправлення військ у Гонконг завдасть більшої шкоди, ніж самі протести. Тож тиснутиме на місцевих полісімейкерів, суди, підприємства та ЗМІ, але зіткнеться із суттєвішим опором. Про це пише The Economist у спільному з "Українським тижнем" проекті "Світ у 2020".

 

Видання прогнозує, що Пекін каратиме компанії, що підтримують протести, та засуджуватиме «іноземне втручання», особливо з боку США, де певні кандидати в президенти можуть звернути увагу на адміністративний район КНР.

 

«Гонконгці з іноземними паспортами захочуть виїхати, якщо ситуація погіршиться. Економіка Гонконгу постраждала і від торговельної війни між США та Китаєм, і від протестів. Таким важливим секторам, як нерухомість, туризм і роздрібна торгівля, буде скрутно, адже гості з материкового Китаю утримуватимуться від відвідин Гонконгу», — ідеться в матеріалі.

 

  • Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.

 

схожі новини