Новини 2020-01-01 16:30

The Economist про Україну: З реформами чи без, перспектива політичної стабільності 2020 року дасть стимул економіці

Це може статися попри те, що зіткнення з Росією в Азовському морі зашкодить експорту, а суперечки щодо окупованих регіонів Донбасу триватимуть і далі.

Комік Володимир Зеленський, який зіграв роль президента в телешоу, а потім став ним у реальному житті, 2020 року за допомогою парламентської більшості партії «Слуга народу» продавлюватиме свою амбітну економічну програму. Про це йдеться у спільному проекті The Economist  і "Українського тижня" "Світ у 2020".

 

Видання нагадує, що ця програма містить зняття обмежень на продаж землі для стимулювання сільського господарства, знищення монополій і нову домовленість із МВФ.

 

«З реформами чи без, перспектива політичної стабільності дасть стимул економіці, хоча зіткнення з Росією в Азовському морі зашкодить експорту, а суперечки щодо окупованих регіонів Донбасу триватимуть і далі», — прогнозує The Economist.

 

  • Журнал «Український тиждень» десятий рік поспіль разом із британським The Economist видає українською мовою спецпроект «Світ у...», який пропонує аналітику та прогнози на наступний рік у геополітиці, економіці, фінансах, бізнесі, науці та культурі.