Новини 2019-12-31 12:45

Зеленський домовився з Путіним про узгодження нових списків на обмін полоненими

Президенти двох держав у вівторок, 31 грудня, провели телефонну розмову.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 31 грудня, провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Владіміром Путіним, під час якої сторони домовилися про узгодження нових списків на обмін полоненими. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

 

Як зазначається, президенти двох держав привітали один одного з укладенням контракту на транзит російського газу через територію України, підписаного 30 грудня. А також з прийдешніми святами та проведеним взаємним звільненням утримуваних осіб, яке відбулося 29 грудня.

 

Також під час розмови лідери двох держав домовилися негайно перейти до узгодження списків для звільнення українців, серед іншого і кримчан, які знаходяться в Криму і на території Російської Федерації, і росіян, утримуваних в Україні.

 

"Сторони висловили надію на те, що повне припинення вогню уздовж лінії розмежування на Донбасі розпочнеться найближчим часом", - повідомили в Офісі президента.

 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський пізно ввечері 30 грудня повідомив, що Україна підписала контракт з російським "Газпромом" на транзит газу на п’ять років з можливим пролонгуванням ще на десять років.