Новини 2020-01-02 19:32

Очільниця ДБР Венедіктова написала заяву про складення депутатських повноважень

Замість жінки до парламенту зайде Олександр Санченко.

Тимчасова очільниця Держбюро розслідувань Ірина Венедіктова подала заяву до Верховної Ради про складення депутатських повноважень. Про це повідомляється на сайті ДБР у четвер, 2 січня.

 

«Народним депутатом України Венедіктовою І.В. подано особисту письмову заяву про складення депутатських повноважень до Верховної Ради України», - йдеться у повідомленні.

 

Зауважується, що за ЗУ «Про статус народного депутата України» «народний депутат, призначений (обраний) на посаду, що є несумісною з депутатським мандатом, і повноваження якого не припинено в установленому законом порядку, допускається до виконання обов'язків за такою посадою не раніше дня подання ним до Верховної Ради України заяви про складення повноважень народного депутата України».

 

Нагадаємо, Венедіктова була обрана народним депутатом на позачергових виборах народних депутатів 21 липня 2019 року (партія «Слуга народу»).

 

27 грудня Венедіктова тимчасово очолила ДБР, коли президент Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу з посади директора відомства. Замість неї до Верховної Ради зайде Олександр Санченко – директор з урядових відносин та корпоративної соціальної відповідальності фестивалю Atlas Weekend.