Новини 2011-06-02 18:46

Блогеру за оприлюдненне відео автомобіля губернатора Донеччини почали погрожувати

Миколі Сухомлину після публікації в Facebook відео з автомобілем донецького губернатора почали погрожувати, а 1 червня видалили його профіль у цій соцмережі. Про це Сухомлин повідомив у листі «Українській правді».

17 травня цього року Сухомлин, у відповідь на пропозицію донецького губернатора Анатолія Близнюка до людей «скинутися» на дороги, опублікував у своєму Facebook відео журналіста Олексія Мацуки, на якому видно, що Близнюк їздить на «Мерседесі» S-класу з шикарним тюнінгом, вартість якого починається від 700 тисяч гривень. 

Це відео ретранслювали ЗМІ - і наступного ж дня Сухомлин, за його словами, отримав «приватну рекомендацію» видалити відео, а також «утихомирити свій запал відносно українських політиків».

«Незабаром «поради» почали набувати менш рекомендаційного характеру, і людина, зателефонувавши і не представившись, повідомила, що «на мене знайдуть управу», - повідомляє блогер.

«Протягом тижня особисті повідомлення на Facebook містили ту чи іншу погрозу. Цього разу невідомі з тимчасових акаунтів погрожували заблокувати мій профіль у соціальній мережі й вжити заходів для подальшого «недопущення поширення інформації, яка ганьбить українських політиків,», - повідомляє Сухомлин.

«1 червня 2011 року профіль на Facebook був вилучений адміністрацією соціальної мережі», - пише блогер.

Він зазначає, що його профіль на Facebook був «одним із найбільш читаних», протягом 2 років він щодня публікував там «десятки авторських політичних анекдотів», карикатури, відеоролики, які «пародіюють український політикум».

Як повідомлялось, нещодавно губернатор Донеччини заявив, що слідує настановам патріарха Кіріла - молиться, щоб Бог покарав ворогів.

Нагадаємо, Близнюк також вважає, що червоний прапор сьогодні є моральним орієнтиром для молоді .

Раніше, голова Донецької облдержадміністрації заявляв, що середня заробітна 2500 гривень відповідає біологічній номі людини.