Новини 2020-01-14 10:14

Російські хакери зламали сайт Burisma під час оголошення імпічменту Трампу

ГРУ почало атаку на сервери компанії у листопаді 2019 року.

Російські військові шпигуни здійснювали хакерські атаки на сайт української приватної газовидобувної компанії Burisma, яка фігурує у судовій справі щодо імпічменту президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на звіт американської компанії із кібербезпеки Area 1 Security.

 

 

Зазначається, що з початку листопада 2019 року шпигуни ГРУ розпочало кіберкампанію проти Burisma, щоб отримати доступ до облікових записів електронної пошти співробітників компанії.

 

Операція ГРУ почалася тоді, коли Конгрес США проводив розслідування щодо зловживання Трампом своїм службовим становищем. 

 

У звіті йдеться, що хакерам вдалося зламати сайт Burisma та кількох дочірніх компаній. 

 

Burisma - українська приватна компанія, пов'язана з корупційними скандалами. Раніше членом Ради директорів холдингу був Гантер Байден, син колишнього віце-президента США, конкурента Трампа на виборах 2020 року Джо Байдена. 

 

Нагадаємо, 20 листопада 2019 року генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що справи про компанії Burisma і сина колишнього віце-президента США передадуть в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Державне бюро розслідувань (ДБР) і Службу безпеки України (СБУ).