Новини 2020-01-16 16:12

У МВС відкрили кримінальне провадження щодо атаки російських хакерів на українські сайти

Нацполіція звернулася до ФБР із прохання допомогти в розслідуванні.

Департамент кіберполіції Національної поліції України відкрив кримінальне провадження за фактом хакерської атаки на українські сайти. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ. 

 

"Департамент кіберполіції Національної поліції України за цим фактом розпочав кримінальне провадження за ч. 2 ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції) і ч. 2 ст. 361 ( несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні. 

 

Зазначається, що встановлюються особи, причетні до вчинення цього кримінального правопорушення.

 

У рамках кримінального провадження Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань та компанії Area1, що виявила ознаки хакерської атаки, із проханням сприяти у наданні інформації, опублікованої в американських ЗМІ.

 

Нагадаємо, 14 січня американські ЗМІ повідомили, що російські військові шпигуни здійснювали хакерські атаки на сайт української приватної газовидобувної компанії Burisma, яка фігурує у судовій справі щодо імпічменту президента США Дональда Трампа. 

схожі новини