Новини 2020-01-22 12:18

Українську делегацію на Раді асоціації Україна-ЄС очолить Гончарук

Засідання Ради асоціації відбудеться 28 січня в Брюсселі.

Делегацію Євросоюзу на Раді асоціації Україна-ЄС очолить високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозеп Боррель, українську - прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Про це йдеться у прес-релізі, поширеному прес-службою Європейської ради в середу, 22 січня.

 

Як зазначається, під час засідання Ради асоціації 28 січня в Брюсселі сторони розглянуть хід виконання Угоди про асоціацію Україна - ЄС та "події, пов'язані з суверенітетом і територіальною цілісністю України".

 

У роботі Ради також братиме участь комісар із питань сусідства та розширення Олівер Вархелі.

 

"Міністри розглянуть хід виконання Угоди про асоціацію з акцентом на глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі (DCFTA). Вони зосередяться на кількох сферах, які становлять інтерес: політичні реформи, верховенство закону і безпека та економічне співробітництво", - зазначають у Європейській раді.

 

Крім того, сторони обговорять поточну ситуацію на сході України та реалізацію Мінських угод, зокрема гуманітарні питання. "Рада обговорить питання про невизнання Російською Федерацією незаконної анексії Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. "Східне партнерство" і регіональні питання також стоять на порядку денному", - йдеться в прес-релізі.

 

Раніше Олексій Гончарук анонсував оновлення угоди про Асоціацію з ЄС.

схожі новини