Новини 2020-01-30 09:54

Білий дім виступив проти публікації книги Болтона через секретну інформацію

Адвокат екс-радника заперечує, що книга містить засекречені дані.

У Білому домі проти публікації книги колишнього радника президента з нацбезпеки Джона Болтона "Кімната, у якій це сталося", у якій, за інформацією ЗМІ, міститься інформація про затримку президентом США Дональдом Трампом військової допомоги Україні. Про це повідомляють NBC News

 

В адміністрації Трампа заявляють, що у книзі нібито міститься великий обсяг секретної інформації, яку не можна оприлюднювати. 

 

The Washington Post  пише, що адвокат Болтона надіслав Білому дому електронного листа, у якому заперечив це. Він заявив, що книга Болтона не містить засекреченої інформації. 

 

Нагадаємо, раніше Болтон заявив, що американський глава Дональд Трамп безпосередньо пов'язував затримку військової допомоги Україні із вимогою розслідувати справу сім'ї колишнього віце-президента США Джо Байдена. Про це йдеться у неопублікованій книзі Болтона.

 

Згодом ЗМі повідомили, що Трамп та його союзники намагаються підірвати довіру до колишнього радника глави держави з нацбезпеки та готуються завадити йому свідчити у Сенаті у справі щодо імпічменту Трампа. 

схожі новини