Новини 2020-01-30 12:03

Бойовики заборонили проїзд Місії ОБСЄ до чотирьох населених пунктів на Донбасі

Крім того, на кордоні поблизу Вознесенівки та на залізничній станції "Червона Могила" у Вознесенівці-2 окупанти запропонували патрулю залишити зазначені райони.

Збройні формування Російської Федерації відмовили патрулю Місії у проїзді на тимчасово окуповану територію через блокпости біля Верхньошироківського (кол. Октябр), Приморського, Нової Мар’ївки, Соснівського на півдні Донецької області. Про це свідчать дані звіту СММ ОБСЄ від 29 січня, які передає прес-центр штабу ООС.

 

Крім того, у пункті пропуску на кордоні поблизу Вознесенівки (кол. Червонопартизанськ) та на залізничній станції "Червона Могила" у Вознесенівці-2 бойовики запропонували патрулю Місії залишити зазначені райони.

 

"Такі дії можуть мати за мету приховати заборонену діяльність збройних формувань Російської Федерації, зосередження, пересування або підготовку військ", - наголошується у повідомленні.

 

Нагадаємо, упродовж доби 29 січня збройні формування Російської Федерації дев'ять разів порушили режим припинення вогню, втрат серед українських військових не зафіксовано

схожі новини