Новини 2020-01-31 13:48

Помпео заявив, що США підтримують прагнення України вступити в НАТО та ЄС

Про це держсекретар США сказав у Києві.

США підтримують Україну у її прагненні стати членом НАТО і Євросоюзу. Про це сказав держсекретар Майк Помпео на спільному з президентом України Володимиром Зеленським брифінгу в Києві у п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна

 

США захищають суверенітет і територіальну цілісність України. Ми продовжуємо підтримувати Україну в приєднанні до НАТО і наближенні до Євросоюзу", - сказав він.

 

Помпео наголосив, що США працюють над тим, щоб Україна розвинула верховенство права, поліпшила інвестиційний клімат, реформувала оборонний сектор і зміцнила енергонезалежність.

 

"У нас є чіткий посил: США бачать Україну як країну, яка бореться за свободу, демократію і добробут. Як я вже сказав президенту Зеленському сьогодні, ми продовжуємо підтримувати Україну та підтримувати сильні антикорупційні зусилля. Безумовно, наразі США працюють над тим, щоб Україна розвинула верховенство права, інвестиційний клімат, реформувала оборонний сектор і енергонезалежність, і робитимемо це й надалі", - наголосив держсекретар США.

 

Як повідомлялося, у четвер, 30 січня, держсекретар США Майк Помпео прибув до Києва. Він мав приїхати до України 3 січня, однак візит був відтермінований через необхідність залишитися у Вашингтоні для моніторингу ситуації в Іраку та забезпечення безпеки американців на Близькому Сході.

 

схожі новини