Новини 2020-02-03 09:48

Бородянський заявив, що законопроект про протидію дезінформації доопрацюють

Проти проекту закону в його чинній редакції виступила громадськість та ЗМІ.

Міністерство культури, молоді та спорту продовжить доопрацювання та етап публічного обговорення законопроекту про протидію дезінформації. Про це написав у своєму telegram міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський.

 

«Міністерство культури, молоді та спорту планує продовжити доопрацювання законопроекту про протидію дезінформації. Наразі він проходить тільки перший етап публічних обговорень, і ми дійшли висновку що цей етап має бути продовжений», - повідомив Бородянський. 

 

Він зазначив, що цей проект закону широко обговорюється професійною спільнотою. Написав, що вже проведена перша стратегічна сесія, де були виявлені основні блоки питань, які викликають дискусії і потребують додаткових професійних обговорень.

 

«Тільки після цього етапу законопроєкт буде доопрацьований та винесений на розгляд уряду. Це буде прозорий процес, і перед внесенням законопроєкту у Верховну Раду обґрунтовані пропозиції міністерств, професіоналів, громадськості та наших міжнародних партнерів будуть враховані», - повідомив міністр.

 

Нагадаємо, що ООН розкритикувала проект закону про дезінформацію. В організації його назвали таким, який не відповідає міжнародним стандартам прав людини, може підривати свободу ЗМІ та призвести до само-цензури. Також наголосили, що боротися з дезінформацію та фейками необхідно, але не за рахунок обмеження свободи медіа.

схожі новини