Новини 2020-02-03 17:05

Туреччина скасувала спільне патрулювання з Росією у Сирії після удару Асада

У Туреччині вважають, що Росію попередили про удар, бо вона союзник Башара Асада.

Туреччина скасувала спільне патрулювання з Російською Федерацією після атаки сирійських урядових військ Башара Асада по турецькій військовій колоні в Ідлібі, проінформував NTV.

 

Зазначають, що Туреччина ухвалила таке рішення, бо сирійські сили в районі провінції Ідліб атакували турецькі позиції. Загинули 5 турецьких військових і один цивільний. Росію ж вважають союзником Башара Асада.

 

"Твердження про те, що Росію не повідомили, некоректне. Туреччина регулярно і оперативно ділиться інформацією з Росією. Інформація була також надана щодо останнього інциденту. Неправильно говорити, що інформація не надається. Діючі механізми працювали, як зазвичай", - написав у Twitter офіційний представник партії турецького президента Реджепа Ердогана Омер Челік.Нагадаємо, що Туреччина атакувала позиції Асада у відповідь на загибель шести військових 3 лютого. Це була відповідь Туреччини на загибель своїх шести  військовослужбовців у провінції Ідліб під час наступу сирійських урядових військ на підтримуваних Анкарою повстанців

схожі новини