Новини 2020-02-04 13:52

ВООЗ почала боротися з фейками про коронавірус

Організація співпрацюватиме з Google, Twitter, Facebook, Tencent і Tiktok.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила про початок боротьби з поширенням  дезінформації щодо коронавірус та хибними рекомендаціями про ліки проти нього. Про це  4 лютого повідомляє AFP із посиланням на слова генерального директора ВООЗ Тедроса Адханома Гебреєсуса.


Він розповів, що співробітники цієї організації працюють цілодобово, щоб знаходити дезінформацію, яку поширюють в інтернеті.

 

Гендиректор ВООЗ зазначив, що помилкові рекомендації щодо ліків або запобіжних заходів проти вірусу можуть бути небезпечними для здоров’я. Організація співпрацює з Google, щоб повідомлення Всесвітньої організації охорони здоров'я відображалися першими під час пошуку інформації про коронавірус.

 

Повідомляють, що американські соцмережі Twitter і Facebook, а також китайські Tencent і Tiktok повинні вжити заходів для стримування недостовірної інформації.



Нагадаємо, що у Києві не підтвердили жодного випадку зараження коронавірусом. А Кабмін затвердив план для запобігання новому коронавірусу та встановив режим підвищеної готовності для всіх систем цивільного захисту

схожі новини