Новини 2020-02-05 17:20

Медіарух “Журналісти за усвідомлений вибір" відзначає річницю

Зараз Медіарух відіграє одну з ключових ролей в дискусіях навколо законопроєкту про дезінформацію.

5 лютого - річниця створення в Україні Медіаруху “Журналісти за усвідомлений вибір”. 

 

Станом на початок 2020 року рух об'єднує понад 70 провідних українських ЗМІ та медійних ГО, як регіональних так і національного рівня.

 

Медіарух був створений, щоб забезпечити громадянам можливість обирати президента і парламент на основі повної та достовірної інформації. 

 

Платформа продовжить своє існування з метою реагування на виклики в медіасфері. Зокрема, станом на станом на сьогодні Медіарух відіграє одну з ключових ролей в дискусіях навколо законопроєкту про дезінформацію.

 

Нагадуємо, ініціаторами створення Медіаруху стали: Незалежна медійна рада, “Громадське радіо”, ГО “Детектор медіа”, ГО “Інститут масової інформації”, МГО “Інтерньюз Україна”, Центр демократії та верховенства права, Фундація “Суспільність”, Незалежна асоціація телерадіомовників, ГО “Донецький інститут інформації”, ГО “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”. 

 

Першими підписантами меморандуму Медіаруху стали «UA:Перший», «Українське радіо», «Громадське радіо», ІА «Укрінформ», ІА «Інтерфакс-Україна», Liga.net, «Дзеркало тижня. Україна», «Новое Время», «Цензор.нет», 5 канал, «Український тиждень», низка регіональних медіа, громадських організацій та окремих журналістів – загалом понад 70 учасників. 

схожі новини