Новини 2020-02-09 16:26

Помпео та глава дипломатії ЄС обговорили ситуацію на Донбасі

Високий представник Європейського союзу з закордонних справ Жозел Боррель обговорив з держсекретарем Сполучених Штатів Америки Майком Помпео ситуацію на сході України.

Високий представник Європейського союзу з закордонних справ Жозел Боррель обговорив з держсекретарем Сполучених Штатів Америки Майком Помпео ситуацію на сході України. Про це йдеться в комюніке Європейської зовнішньополітичної служби.

 

Так, в рамках свого першого візиту до Вашингтону Боррель обговорив з Помпео конфлікт на сході України та шляхи його вирішення, а також російську окупацію Криму.

 

"Високий представник та держсекретар обговорили конфлікт на сході України, необхідність виконання мінських домовленостей та незаконну анексію Росією Криму та Севастополя. Вони висловили свою повну підтримку територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України", - зазначили у європейській службі.

 

Нагадаємо, 3 січня Помпео мав приїхати до України. Візит був відтермінований через необхідність залишитися у Вашингтоні для моніторингу ситуації в Іраку та забезпечення безпеки американців на Близькому Сході.