Новини 12:54

У Маріуполі із холерою госпіталізували дитину. Всього захворіло вже 13 осіб

У Маріуполі Донецької області зареєстровані нові випадки захворювання на холеру. Про це «Тижню» повідомили у Донецькій обласній санітарно-епідеміологічній службі.

«Станом на 04.06.2011 в області зареєстровано 5 нових випадків захворювання на холеру, в тому числі 1 дитина та 4 дорослих», - зазначили в облСЕС.

Повідомляється, що всі вони «отримують лікування в холерному госпіталі, відзначається позитивна динаміка їх клінічного стану».

Таким чином, у Маріуполі всього зареєстровано 13 випадків захворювання на холеру, підтверджених лабораторно, у тому числі 12 – дорослих, 1 дитина. Хворі продовжують лікування в холерному госпіталі, стан здоров'я  стабільний.

За даними епідеміологічного розслідування зараження хворих відбулося переважно при обробці свіжо виловленої риби у місцях несанкціонованого скиду стічних вод у не каналізованій частині м. Маріуполь або при споживанні виготовлених з неї страв вдома в умовах порушень санітарно-гігієнічних вимог та технології приготування.

У Маріуполі продовжує працювати комісія МОЗ України, обласних органів охорони здоров'я та санепідслужби. Локалізація вогнища холери  триває.

У місті введено заборону на купання на пляжах, вилов та реалізацію риби.

схожі новини