Новини 2020-02-12 10:11

Пентагон опублікував карту військово-морської активності Росії та Китаю

РФ продовжує інвестувати в сучасні "тихі субмарини".

Міністерство оборони США опублікувало карту, яка показує зони підвищення активності морських сил Росії та Китаю. Про це 12 лютого повідомляє сайт Міністрества оборони Сполучених Штатів Америки. 

 

Як зазначаєють у Міністерстві, Російська Федерація та Китай нарощують інтенсивність своїх морських операцій. Зокрема, РФ продовжує інвестувати в сучасні "тихі субмарини".

 

 

"Ситуація на конкурентна, як ніколи раніше, і глобальні гравці продовжують посилювати свої позиції", - повідомляють у документі.

 

Карта показує, що морська система використовується більш інтенсивно. Документ зазначає активність російських кораблів біля південно-східного узбережжя США, а також на півночі Атлантичного океану і Карибського моря.

 

Нагадаємо, що 24 січня Морська охорона України отримала спецобладнання від США. Спецпризначенці, зокрема, отримали спеціальні бронежилети з інтегрованою надувною системою. Обладнання передали в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Надання технічної допомоги з метою посилення системи експортного контролю України та протидії розповсюдженню зброї масового ураження». 

 

 

схожі новини