Новини 17:28

На Донеччині влада виносить майно зі школи прямо під час іспитів

У Торезі Донецької області, незважаючи на прокурорський протест і не чекаючи на закінчення навчального року, міська влада закриває загальноосвітню школу N 27 і вивозить із неї меблі та інвентар. Про це повідомили викладачі школи.

Вони нагадали, що прокуратура Тореза 4 квітня рішення Торезської міськради від 28 січня про ліквідацію школи N 27 опротестувала і передала на розгляд сесії міськради 27 травня.

Депутати міськради 27 травня «проігнорували дане питання» і перенесли розгляд прокурорського протесту про ліквідацію школи на кінець літа, додали викладачі.

Однак, за їхніми словами, вчора близько 6:00 до школи під'їхали автомобілі, на які, за розпорядженням міської влади, почали вантажити шкільне майно, незважаючи на те, що в даному навчальному закладі ще проходять іспити.

«Дала розпорядження міська наша влада вивозити зі школи все. Ще діти здають іспити - і вчора був іспит, і сьогодні. Тільки 17 червня наші школярі закінчують складати іспити. Випускного вечора теж, звичайно, ще не було, - заявляють педагоги. - У школі шумно, все розкидано, тому що виносять парти ... Ось, вже відвезли нове обладнання хімічного кабінету»

Вчителі заявили, що мають намір подати до суду на Торезьку міську раду.

 

Нагадаємо, Ворошиловський районний суд Донецька призупинив дію рішення Донецької міської ради від 15 квітня про ліквідацію Донецької загальноосвітньої школи №111.

Загалом, у Донецькій області в 2011 році планується закриття 26 загальноосвітніх шкіл, або 2,5% загальної кількості.