Новини 2020-02-13 12:11

На круїзному кораблі Diamond Princess захворіли на коронавірус ще 44 людини

Всього кількість хворих на кораблі теперь становить 218.

В Яппонії у Йокогамі на круїзному кораблі Diamond Princess, що перебуває на карантині, ще 44 людини  виявилися хворими на коронавірус COVID-19. Про це повідомляє Japan Times.

 

Серед нових хворих – 29 японців та 15 людей інших національностей. Сорок три нових випадки коронавірусу виявили у пасажирів, ще один — у члена екіпажу.

 

Всього кількість хворих на кораблі теперь становить 218. . Четверо з хворих перебувають у важкому стані.

 

МОЗ повідомляло про одного хворого українця на лайнері, згодом їх стало двоє.

 

Українці зняті з лайнера та перевезені до японської лікарні. Там вони перебуватимуть в ізоляції під медичним спостереженням щонайменше 14 днів.

 

Як повідомлялося раніше, на Diamond Princess перебувають 3700 осіб з 56 країн світу, з них 25 – українці. Усі вони є членами екіпажу. На лайнері оголосили карантин. Лайнер стоїть біля порту Йокогама в Японії.

 

Станом на 10 лютого у світі зареєстровано  40 536 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 910 – летальні. В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку зараження не зафіксовано. У МОЗ нагадують, що ризики інфікування 2019-nCoV для населення Європи нині невисокі.

 

Нагадаємо, коронавірус nCoV спалахнув на ринку морепродуктів в Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. 

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає.

   

23 січня було зареєстровано першу смерть від коронавірусу поза епіцентром спалаху – у провінції Хебей. Першу смерть поза межами Китаю було зафіксовано 1 лютого – на Філіппінах.

   

Через епідемію влада Пекіна скасувала всі святкові заходи з нагоди Нового року за місячним календарем. Щонайменше вісім китайських міст – Ухань, Ечжоу, Хуанганг, Чібі, Цяньцзян, Чжицзян, Цзинмень і Сяньтао – ізолювали.

  

31 січня ВООЗ оголосила надзвичайну ситуацію у світі. 

схожі новини