Новини 2020-02-14 19:40

Зеленський подякував сенаторам США за підтримку

Офіс президента зазначає, що сенатори підтвердили, що бачать позитивні зміни в державі, і США готові підтримувати Україну на шляху цих змін.

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з сенаторами США від Демократичної та республіканської партій Рональдом Джонсоном, Джоном Баррассо та Крістофером Мерфі. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента

 

 "Хочу подякувати вам за двопартійну підтримку. Ми знаємо, що представники обох партій США підтримують Україну – наш суверенітет, територіальну цілісність і допомагають нам не просто на словах… Ми боремося з монополіями, тепер приватизація відбувається за відкритим конкурсом. І це теж сприятиме боротьбі з корупцією в нашій державі" - заявив він.

 

Президент наголосив, що одним із найбільших своїх завдань бачить зміну іміджу України у світі. Він розповів сенаторам про закони, які сприяють деолігархізації, а також наголосив, що Україна готує понад півтисячі державних підприємств для приватизації.

 

Офіс президента зазначає, що сенатори підтвердили, що бачать позитивні зміни в державі, і США готові підтримувати Україну на шляху цих змін.

 

Варто зазначити, що американський сенатор Кріс Мерфі на спільному брифінгу із сенаторами Роном Джонсоном та Джоном Баррасо заявили, що демократи та республіканці у США не мають розбіжностей щодо підтримки України.

 

“Ми тут втрьох представляємо різні політичні партії, ми по-різному голосували у справі з імпічменту у США, але ми тут разом, тому що немає розбіжностей між нами чи між республіканцями і демократами щодо нашої підтримки України, щодо підтримки її оборони і щодо підтримки здійснення реформ в Україні”, - сказав Мерфі.

 

Нагадємо, напередодні візиту до України Мерфі закликав республіканців і демократів об’єднатись для відбудови пошкоджених відносин з Україною.