Новини 2020-02-18 11:50

До Києва приїдуть експерти МВФ

Дата приїзду невідома.

Експерти Міжнародного валютного фонду (МВФ) приїдуть до Києва для проведення технічних консультацій.  Про це повідомило видання «Ліга», цитуючи постійного представника Фонду в Україні Йосту Люнгмана у вівторок, 18 лютого.

 

За його словами, експерти МВФ прибудуть для обговорень «політики, спрямованої на досягнення потужного зростання і забезпечення стабільності».

 

Дата приїзду невідома.

 

Як зазначає «Інтерфакс-Україна», 17 лютого завершилася дія попередньої програми співпраці між Україною і МВФ в рамках stand-by. Вона була затверджена 18 грудня 2018 року в обсязі близько 3,9 млрд доларів, проте Україна змогла отримати за нею лише перший транш - близько 1,4 млрд доларів. Потім планувалися ще два транші за підсумками піврічних переглядів, однак в зв'язку зі зміною президента та уряду вирішили почати розробку нової програми.

 

Нагадаємо, 7 грудня 2019 року Україна та МВФ домовились про нову трирічну програму співпраці на 4 млрд SDR (Special Drawing Rights, спеціальні права запозичення. Це становить близько 5,52 млрд доларів).

 

 У Нацбанку очікують, що Рада директорів МВФ схвалить нову програму протягом кількох місяців.