Новини 2020-02-21 12:16

Заворушення у Нових Санжарах. Поліція відпустила 23 протестувальників

Ще одна особа перебуває під вартою за статтею 208 ККУ.

Поліція відпустила 23 з 24 затриманих протестувальників проти евакуації громадян з Уханю у Нові Санжари. Про це 21 лютого повідомляє Міністерство внутрішніх справ у Facebook.

 

МВС зазначило, що ще один затриманий протестувальник знаходиться під вартою за статтею 208 ККУ. Зараз тривають слідчі дії.

 

"Поліція Полтавській області повідомляє, вчора, 20 лютого, 24 найбільш агресивних особи були вилучені з натовпу і доставлені в територіальні відділи Нацполіції. Всі особи ідентифіковані, на період досудового розслідування 23 затриманих відпустили додому, ще один перебуває під вартою за статтею 208 КК", - повідомили правоохоронці.

 

Прес-служба зазначає, що правоохоронці Полтавщини несуть службу у посиленому варіанті та охороняють санаторій, куди заселили евакуйованих із Уханю українців. Цілодобово на патрулюванні перебуває 200 правоохоронців, як поліцейських, так і гвардійців.

 

Нагадаємо, 20 лютого в аеропорту Харкова сів літак з Уханя з громадянами України, евакуйованими у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї. На борту літака – 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких три медики.

 

Усі вони транспортовані до місця обсервації – це медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Протягом періоду обсервації (14 днів) медики проводитимуть медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції.

 

У зв'язку з евакуацією між мешканцями Нових Санжар та правоохоронцями відбулися сутички – при тому, що в пасажирів та членів екіпажу авіарейсу з Уханя немає жодних симптомів гострих респіраторних захворювань. Персонал «Нових Санжар» вивезли з об'єкту. У населеному пункті працюватиме оперативний штаб уряду.