Новини 2020-02-22 16:10

Голова Тернопільської ОДА подав у відставку через ситуацію з евакуацією українців із Уханю

Він написав заяву за власним бажанням.

Президент України Володимир Зеленський прийняв відставку за власним бажанням голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це 22 лютого повідомляє прес-служба Офісу президента.

 

Як зазначають, Ігор Сопель пішов із займаної посади за власним бажанням.

 

"У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України, та незадовільною роботою облдержадміністрації з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки президент України прийняв заяву Ігоря Сопеля про відставку із займаної посади за власним бажанням", - зазначають у повідомленні.

 

Нагадаємо, що 20 лютого в аеропорту Харкова сів літак з Уханя з громадянами України, евакуйованими у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї. На борту літака – 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких три медики.

 

Усі вони транспортовані до місця обсервації – це медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Протягом періоду обсервації (14 днів) медики проводитимуть медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції.

 

У зв'язку з евакуацією між мешканцями Нових Санжар та правоохоронцями відбулися сутички – при тому, що в пасажирів та членів екіпажу авіарейсу з Уханя немає жодних симптомів гострих респіраторних захворювань. Персонал «Нових Санжар» вивезли з об'єкту. У населеному пункті працюватиме оперативний штаб уряду.