Новини 2020-02-26 10:05

Нові Санжари. Поліція спростувала інформацію про арешт чотирьох учасників протестів

П’ятьом особам повідомили про підозру.

Нацполіція Полтавської області спростувала інформацію про арешт чотирьох причетних до масових заворушень у Нових Санжарах щодо евакуації українців з Китаю. Про це повідомляється на сайті відомства у вівторок, 25 лютого.

 

«Наразі в Октябрському районному суді Полтави розглядається клопотання про обрання двом особам виду запобіжного заходу. Також підготовлено клопотання про обрання запобіжного заходу іншим фігурантам кримінального провадження. Перепрошуємо за неточну інформацію, оприлюднену раніше», - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, п’ятьом особам повідомили про підозру: «25 лютого у рамках кримінальних проваджень, що розслідуються Слідчим управлінням поліції Полтавщини, повідомлено про підозру ще п’ятьом особам».

 

Зауважимо: 25 лютого стало відомо, що чотирьох осіб, яких підозрюють у причетності до сутичок у Нових Санжарах, відправили під варту на два місяці. Мова йде про ст. 294 ККУ (масові заворушення).

 

Нагадаємо, 20 лютого в аеропорту Харкова сів літак з Уханя з громадянами України, евакуйованими у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї. На борту літака – 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких три медики.

 

Усі вони транспортовані до місця обсервації – це медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області. Протягом періоду обсервації (14 днів) медики проводитимуть медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день всіх, хто перебуває в ізоляції.

 

У зв'язку з евакуацією між мешканцями Нових Санжар та правоохоронцями відбулися сутички – при тому, що в пасажирів та членів екіпажу авіарейсу з Уханя немає жодних симптомів гострих респіраторних захворювань. Персонал «Нових Санжар» вивезли з об'єкту.

 

Як зазначив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, слідчі повинні завершити розслідування справ за фактами зіткнень в Нових Санжарах протягом двох місяців.