Новини 2020-03-03 20:00

Коронавірус в Україні та звільнення Мельничука. Головне за 3 березня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього вівторка.

В Україні зафіксували перший випадок зараження коронавірусом

 

У Чернівецькій області зафіксували перший в Україні випадок інфікування китайським коронавірусом Covid-19. Мова йде про чоловіка, який нещодавно повернувся з Італії. Зразок його аналізів надіслали для остаточного підтвердження до Лондона. 

 

Загалом у світі зареєстровано 90 937 лабораторно підтверджених випадків зараження, з них  3 117 - летальні. Одужало вже 48 017 осіб.

 

КСУ не ухвалив рішення щодо закону про люстрацію

 

Конституційний Суд продовжить розглядати подання щодо конституційності закону «Про очищення влади» (люстрацію) на наступних засіданнях.

 

Мельничука звільнили з-під варти в Греції

 

 

Екс-комбат батальйону «Айдар», народний депутат 8 скликання Сергій Мельничук був звільнений з-під варти в Греції. Його затримали під час перетину грецько-болгарського кордону за карткою Інтерполу, яку подала РФ. Мова йде про нібито причетність до вбивства у квітні 2014 року у Ростовській області РФ. Згодом Інтерпол вирішив переглянути запит РФ для перевірки його правової обґрунтованості та відповідності ст. 3 статуту організації, яка забороняє політично вмотивоване переслідування. На підставі повідомлення про призупинення заявки Росії та її перегляд Мельничука і звільнили.

схожі новини