Новини 2020-03-05 14:23

Коронавірус у Чернівцях. Комісія розглядатиме можливість введення карантину.

Крім того, голова ОДА повідомив про обмеження щодо масових заходів.

У Чернівцях після виявлення коронавірусу збирають комісію, на якій будуть обговорювати можливість введення карантину. Про це повідомив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук на своїй сторінці в Facebook.

 

Каспрук зазначив, що Міністерство охорони здоров'я рекомендує карантин.

 

"Міністерство охорони здоров'я рекомендує карантин. Збираємо комісію. Будемо приймати рішення", - написав він.

 

За інформацією місцевого видання "Погляд" повідомило, що під час брифінгу голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заявив, що збирається комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За його словами, освітні заклади вже відпрацьовують можливість дистанційної роботи.

 

Крім того, голова ОДА повідомив про обмеження щодо масових заходів.

 

"Так само за рекомендацією українського уряду ми запроваджуємо обмеження заходів із великим скупченням людей. Тому так само мусимо попросити порозуміння, що концерти, які були заплановані у нас на сьогоднішній вечір, на наступні вихідні дні, будуть перенесені", - додав він.

 

Нагадаємо, перший в Україні випадок інфікування Covid-19 зафіксували 3 березня в Чернівецькій області. Мова йде про чоловіка, який нещодавно повернувся з Італії. Зразок його аналізів надіслали до Лондона. 5 березня у Чернівецькій області двох людей госпіталізували до інфекційного відділення із підозрою на коронавірус.