Новини 2020-03-23 17:02

У Transparency International зробили заяву з приводу коронавірусу

Важливо, аби українці, вийшовши з карантину, опинилися в тій же незалежній країні, в якій жили досі, зазначають в організації.

У Transparency International Ukraine заявили, що будь-які політичні домовленості та рішення треба відкласти та зосередитися на боротьбі з COVID-19.

 

"Важливо, аби українці, вийшовши з карантину, опинилися в тій же незалежній країні, в якій жили досі",- йдеться у заяві. 

 

В організації додали, що Україна стоїть на порозі оголошення надзвичайного стану, що значно обмежить права і свободи громадян: "Наприклад, українці не зможуть зібратися на акції протесту та висловити свою незгоду з рішеннями влади".

 

"Наразі більшість людей намагаються насамперед убезпечити себе та свої родини. Однак ми також повинні пильно стежити за загрозами свободі та справедливості у суспільстві в цей важкий для країни час. ТІ Україна наполягає, що концентрація влади у зв’язку із запровадженням НС жодним чином не має призвести до зловживання нею. Надзвичайні повноваження повинні використовуватися лише з метою забезпечення здоров'я нації", - йдеться у заяві. 

 

Нагадаємо, станом на 22:30 22 березня в Україні зафіксовано 73 випадки Covid-19, з них три – летальні.