Новини 2020-03-24 15:14

У Києві додатково створили ще 7 000 ліжок для хворих з коронавірусом - Кличко

На випадок ускладнення епідеміологічної ситуації столична влада ще додатково визначила заклади охорони здоров'я, де є окремо розташовані корпуси.

На випадок ускладнення епідеміологічної ситуації столична влада додатково підготувала 7 тисяч ліжок для хворих на коронавірус.Про це сказав мер Києва Віталій Кличко на брифінгу.

 

"На випадок ускладнення епідеміологічної ситуації столична влада ще додатково визначила заклади охорони здоров'я, де є окремо розташовані корпуси, і ми готові додатково розгорнути 7 000 ліжок, але сподіваємося, і ми все зробимо для того, щоб цю кількість ліжок не потрібно було використовувати", - сказав Кличко.

 

Він зазначив, що сьогодні усіх тих, у кого є підтверджений діагноз чи підозра на коронавірус приймає Олександріївська лікарня. За його словами, там є усе необхідне, щоб надати своєчасну та кваліфіковану допомогу тому, хто цього потребує.

 

"Вона одна із семи визначених лікувальних баз. Крім неї ще облаштовано 6 лікарень. На сьогодні розгорнуто 482 ліжка, дорослих 237 ліжок, для дітей 200, і і 45 для вагітних", - сказав мер Києва.

 

Кличко зазначив, що у структурі інфекційних відділень передбачено 78 боксів. Реанімаційні ліжка інфекційних відділень забезпечені штучними апаратами вентиляції легень.

 

Також він додав, що у всіх лікарнях є запас індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів для надання медичної допомоги.

 

Станом на ранок 24 березня в Україні 97 лабораторно підтверджених випадків Covid-19.