Новини 2020-03-27 21:07

МВФ вимагає прийняття законів про банки та про ринок землі — Зеленський

За словами президента, Україна домовилася з МВФ про збільшення програми до 8 млрд доларів.

Міжнародний валютний Фонд вимагає прийняття законів про банки та про ринок землі. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський після засідання фракції "Слуга народу".

 

За його словами, Україна домовилася з МВФ про збільшення програми до 8 млрд доларів.

 

 

"У нас щодня ідуть перемовини з МВФ. Ми домовились про збільшення програми. Ми з МВФ, з ЄБРР, з Євросоюзом і з деякими країнами. Зараз ми мінімум можемо отримати збільшення програми до 8 мільярдів доларів. Умови МВФ це два закони: закон про банки та закон про землю. Ми домовились, що державну землю ми зараз продавати не будемо, ми зменшили концентрацію", - заявив Зеленський.

 

При цьому він додав, що Україна може отримати кошти від ЄБРР та Світового банку.

 

"Якщо далі в цілому разом зі Світовим банком та ЄБРР ми можемо отримати мінімум 10 мільярдів доларів США. Далі розмовляємо і нас обов’язково підтримує Азербайджан… Проговорили і чекаємо відповіді від прем’єр-міністра Канади..Ми розуміємо, що світова криза, але нам дуже важливо зараз це пройти", - додав він.

 

Також президент повідомив, що впродовж двох тижнів Україна отримає перший швидкий транш.

 

"Ми домовились з керівництвом МВФ, як тільки ми виконаємо ці умови, впродовж десь днів 15-ти ми отримаємо перший швидкий транш: він буде біля двох, я думаю, що буде 2 мільярди доларів отримаємо - одразу в бюджет України. І зможемо підтримати наших людей", - заявив Зеленський.

схожі новини