Новини 2020-03-27 22:15

Обмеження в'їзду на Донбасі та усунення Трепака від справ Майдану. Головне за 27 березня

Тиждень зібрав найважливіші новини цієї п'ятниці.

Венедіктова усунула Трепака від справ Майдану

 

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова 27 березня замінила свого заступника, відповідального за справи Майдану та справу щодо вбивства Катерини Гандзюк. Про це Тижню повідомило джерело в прокуратурі.

 

 

«Раніше за ці напрямки роботи відповідав її заступник Віктор Трепак. Але сьогодні (27 березня – ред.) його фактично усунули від справи про вбивство Катерини Гандзюк та справ Майдану. Тепер ці напрями роботи куруватиме Андрій Любович (колишній прокурор Донецької області – ред.)», – повідомило джерело у прокуратурі.

 

Цю ж інформацію Тижню підтвердили й представники родин Небесної сотні. Також у прокуратурі додали, що Трепак написав заяву на звільнення.

 

Обмеження в'їзду на Донбасі 

 

З 28 березня з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції буде обмежено в'їзд у Донецьку і Луганську області з боку Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. 

 

Варто зазначити, що дозвіл на виїзд та в’їзд до району проведення ООС буде надаватися громадянам та транспортним засобам, які здійснюють логістичне забезпечення життєдіяльності регіону.

 

В штабі ООС просять ставитися з розумінням до запровадження зазначених вище обмежень.

 

 

Начальник київської поліції Крищенко захворів на коронавірус

Начальник київської поліції Андрій Крищенко захворів на коронавірус.  

 

«27 березня лабораторно підтверджено захворювання у курсанта, який проходив практику у Бердянському відділі поліції, та у начальника поліції Києва Андрія Крищенка», - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, поліцейські встановили коло осіб, які контактували протягом інкубаційного періоду із хворим. Усі вони – на самоізоляції.

           

Крім того, що керівник столичної поліції та члени його родини у 2020 році за кордоном не були.

 

Суд узяв екс-міністра Кожару під варту

 

Шевченківський райсуд столиці арештував на 60 діб з можливістю внесення 14 млн 82 тисячі грн застави екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожару. Відповідне рішення оголосив суддя Андрій Трубніков.

 

«Застосувати до підозрюваного Кожари Леоніда Олександровича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 25 травня 2020 року. Визначити Кожарі Леоніду Олександровичу заставу в розмірі 14 млн 82 тисячі 400 грн, що у достатній мірі буде гарантувати виконання підозрюваним покладених на нього обов'язків», - йдеться в повідомленні.

 

У разі внесення застави, суд зобов'язав Кожару прибувати до слідчого, не відлучатися з населеного пункту, у якому він зареєстрований, без дозволу слідчого, утриматися від спілкування з потерпілими, здати паспорти для виїзду за кордон і носити електронний засіб контролю.

 

 

 

 

 

схожі новини