Новини 2020-03-31 13:53

У Львові зафіксували два нових випадки коронавірусу, підозрюють ще вісьмох людей

Садовий переконаний, що після проведення тестування, кількість випадків захворювання буде зростати.

У Львові експрес-тести зафіксували два нових випадки захворювання коронавірусною інфекцією. Про це повідомили у Львівській міській раді.

 

Повідомляється, що обидва випадки захворювання були виявлені у водіїв громадського транспорту. Результати будуть відправлені в лабораторію для проведення ПЛР діагностики.

 

"Сьогодні станом на 12 годин ми отримали позитивний експрес-тест у наших двох водіїв АТП-1. Ми їх направляємо на ПЛР-тестування, тому що тоді вже буде 100-відсотковий результат. Люди повністю ізольовані, транспорт йде на повторну дезінфекцію", - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

 

При цьому мер Львова переконаний, що після проведення тестування, кількість випадків захворювання буде зростати.

 

Крім того, у Львівській області підозрюють коронавірус ще у восьми людей.

 

За інформацією ЛОДА, з вечора 30 березня по ранок 31 березня, до лікарень області звернулось 8 осіб з симптомами коронавірусу.

 

Крім того, зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні знаходиться 52 особи, а на самоізоляції 111 осіб. За увесь час виписано - 77 пацієнтів. Стан усіх хворих - середньої тяжкості або близький до задовільного. У 4- х пацієнтів наближений до тяжкого.

 

Додамо, у Львівській області у 120 людей підозрюють коронавірус, у 5 тест вже показав позитивний результат.

 

Нагадаємо, на ранок 30 березня в Україні було зафіксовано 480 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби Covid-19.  В Україні коронавірус найчастіше фіксують у людей 31-40 років. 

 

Як повідомлялося, Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування нового коронавірусу, немає. У ВООЗ прогнозують, що перша вакцина проти коронавірусу може бути готова через 18 місяців.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.