Новини 2020-04-02 11:53

Коронавірус. СБУ розслідує провадження проти фірми Eurolab, де Зеленський здавав аналізи

Підозрюють, що співробітники лабораторії навмисно не повідомили держоргани про позитивні результати тестів на коронавірус.

Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження щодо співробітників лабораторії Eurolab через дії, спрямовані на поширення епідемії COVID-19. Про це повідомляють у прес-службі СБУ

 

Підозрюють, що співробітники лабораторії навмисно не повідомили держоргани про позитивні результати тестів на коронавірус окремих осіб. 

 

Зазначається, що 1 квітня на підставі судової ухвали були проведені обшуки в приміщеннях лабораторії. За їх результатами вилучено необхідні для слідства документи та інформацію.

 

"Найближчим часом ці документи опрацюють із залученням фахівців Міністерства охорони здоров’я України, після чого будуть прийняті відповідні процесуальні рішення у кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває, проводяться всі необхідні та передбачені чинним законодавством слідчі й розшукові дії", - зазначають у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 5 квітня кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський пройшли медичну експертизу. Порошенко здав кров на аналіз в медпункті стадіону НСК "Олімпійський". Натомість Зеленський здавав аналізи в приватній клініці Eurolab.

схожі новини