Новини 2020-04-06 16:07

Поліція повідомила про підозру причетному до захоплення штабу ВМС України в Севастополі

Підозрюваний входив до складу незаконного збройного формування «добровільна народна дружина «Рубеж».

Слідчі поліції Криму повідомили про підозру учаснику незаконного збройного формування «добровільна народна дружина «Рубеж». Він брав участь у захопленні Штабу Військово-Морських Сил України у Севастополі та протичовнового корвета «Хмельницький». Про це повідомляється на сайті Нацполіції у понеділок, 6 квітня.

               

«Поліцейські  встановили, що підозрюваний входив до складу незаконного збройного формування «добровільна народна дружина «Рубеж». У березні 2014 року зловмисник брав участь у захопленні Штабу Військово-Морських Сил України у м. Севастополі та протичовнового корвета «Хмельницький», який належить Військово-Морським Силам України», - йдеться в повідомленні.

 

Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 260 (створення та діяльність на тимчасово окупованій території АР Крим непередбачених законом збройних формувань) ККУ.

 

 

Раніше повідомлялося, що правоохоронці Криму повідомили про підозру двом учасникам незаконного збройного формування «Самооборона Криму». Вони брали участь у захопленні адміністративної будівлі Верховної Ради АР Крим у Сімферополі, затримували проукраїнськи налаштованих мешканців. Внаслідок їхніх дій загинуло троє людей.

схожі новини