Новини 2020-04-07 22:00

Додаткові «питання» до Газпрому, смерть у ЗСУ від COVID-19. Головне за 7 квітня

Тиждень.ua зібрав найважливіші новини цього вівторка.

До наглядової ради Нафтогазу подали додаткові позови до Газпрому на 17,3 млрд доларів

 

До наглядової ради НАК «Нафтогаз України» подали додаткові позови до російського Газпрому на суму в розмірі 17,3 млрд доларів.

 

«Моя команда чітко сформулювала і представила на узгодження наглядовій раді Нафтогазу додаткові «питання» до Газпрому на суму ще 17,3 млрд доларів. У разі погодження - попереду також багато роботи», - повідомив виконавчий директор компанії Юрій Вітренко.

 

У ЗСУ від COVID-19 померла жінка

 

Стало відомо, що 6 квітня у Збройних силах України від коронавірусної хвороби померла жінка – співробітниця однієї з військових частин з Івано-Франківської області. Також COVID-19 підтвердили ще у трьох осіб у ЗСУ. 

 

Медіарух зробив заяву щодо телеуроків на NewsOne, 112 і ZIK

 

Медіарух, Незалежна медійна рада та медійні громадські організації висловлюють обурення щодо рішення влади запустити трансляцію телевізійних уроків під час карантину, серед інших мовників, також і на каналах NewsOne, 112 і ZIK. Канали з холдингу «Новини», формальним власником яких є народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Тарас Козак, перебувають під безпосереднім впливом керівника цієї партії Віктора Медведчука.

схожі новини