Новини 12:12

Екс-голова Луцької райради 4 роки незаконно виписував собі премії і надбавки

Прокуратура Волинської області направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням колишнього голови Луцької районної ради Володимира Троца. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Слідство встановило, що на підставі підробленого рішення райради посадовець упродовж 2006-2010 років встановлював собі та заступнику премії, надбавки та матеріальні допомоги.

«Своїми умисними злочинними діями, які виразилися у привласненні та розтраті чужого майна, що перебувало у його віданні, шляхом зловживання службовим становищем, а також службового підроблення, посадовець заподіяв істотну шкоду державним інтересам у вигляді збитків на загальну суму понад 202 тисяч грн», - сказано у повідомленні.

Екс-голова Луцької райради звинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.191 та ч.2 ст.366 КК України - привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Нагадаємо, нещодавно на Рівненщині працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю викрили оборудку, у результаті якої керівник району та його близькі родичі заволоділи цілим санаторієм.