Новини 2020-04-13 20:40

ЗСУ проводять тактичні навчання

Міноборони закликають громадян не хвилюватися.

На Заході України проводять планові тактичні навчання підрозділів Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ та Повітряних Сил Збройних Сил України. Про це 13 квітня повідомляє Міністерство оборони у Facebook.

 

“Під час навчань будуть відпрацьовані питання переміщення підрозділів, десантування та різні тактичні дії в гірській місцевості.Дії підрозділів Десантно-штурмових військ забезпечуватимуть бойові літаки Повітряних Сил, бойові вертольоти армійської авіації та інженерно-саперні підрозділи Сухопутних військ Збройних Сил України”, —  пишуть у повідомленні.

 

Міноборони закликають громадян не хвилюватися, бо заходи підготовки здійснюються із врахуванням відповідних рекомендацій та обмежень у зв’язку із карантином.

 

У повідомленні зазначають, що десантно-штурмові війська, як і решта підрозділів Збройних Сил України, продовжують підвищувати свою бойову майстерність для захисту громадян та територіальної цілісності України.

 

Нагадаємо, що у неділю, 12 квітня, російські окупаційні війська з ручних протитанкових гранатометів та кулеметів великого калібру 3 рази обстріляли позиції Об’єднаних сил. Один український військовий загинув, ще один отримав бойове ураження.