Новини 2020-04-15 12:39

У Києві COVID-19 виявили ще у 61 людини, один випадок - летальний

Також коронавірусну інфекцію виявили у трьох медиків.

У Києві за останню добу коронавірус COVID-19 виявили ще у 61 людини. Про це повідомив під час брифінгу 15 квітня мер міста Віталій Кличко, передає його прес-служба

 

 

"Динаміка розповсюдження вірусу в столиці – невтішна", - заявив він. 

 

Один із підтверджених випадків - летальний. Також коронавірусну інфекцію виявили у трьох медиків. 

 

Серед тих, що захворіли: 26 жінок віком від 26 до 65 років та 29 чоловіків - від 20 до 67 років. Захворіли шестеро дітей – четверо дівчат та двоє хлопців.
 

До лікарень столиці госпіталізували 28 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

 

Зауважимо, в Україні станом на 9:00 15 квітня зафіксовано 3764 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

 

Нагадаємо, COVID-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Як з’ясувалося, першою інфекцію підхопила продавчиня креветок.

 

Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. Ліків, рекомендованих для профілактики або лікування, немає.

 

Згідно з рекомендаціями МОЗ, щоб не захворіти, потрібно: уникати контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 метра); не торкатися обличчя, зокрема очей, носа та рота; термічно обробляти продукти. У разі появи перших симптомів ГРВІ слід невідкладно звернутися до свого сімейного лікаря.